Contact & info

Luc Blyaert is hoofdredacteur bij Data News.
e-mail:luc.blyaert@datanews.be

Kristof Van der Stadt is redacteur bij Data News.
e-mail:kristof.van.der.stadt@datanews.be

Frederik Tibau is redacteur bij Data News.
e-mail:frederik.tibau@datanews.be

Michael Ilegems is redacteur bij Data News.
e-mail:michael.ilegems@roularta.be

Guy Kindermans is redacteur bij Data News
e-mail:guy.kindermans@datanews.be

Marc Husquinet is redacteur bij Data News.
e-mail:marc.husquinet@datanews.be

Onze partners