Nieuws Nieuws Security-onderzoeker komt met tool om SolarWinds hack te testen FireEye, het bedrijf dat de SolarWinds hack in december naar buiten bracht, komt nu met tips en een gratis tooltje waarmee bedrijven kunnen testen of ze getroffen zijn.
Nieuws Nieuws 'Google Cloud gebruikt SolarWinds maar werd niet gehackt' Google gebruikt de geplaagde SolarWinds beheersoftware voor zijn clouddienst, maar ondervond naar eigen zeggen geen impact van de hack die grote delen van de Amerikaanse overheid binnendrong.
Nieuws Nieuws FBI: 'Rusland achter SolarWinds hack' De hackers achter de SolarWinds hack kwamen waarschijnlijk uit Rusland. Dat zegt nu ook de Amerikaanse federale politie, de FBI, en de nationale veiligheidsdienst NSA.
Nieuws Nieuws Gevolgen SolarWinds-hack groter dan eerst gedacht De SolarWinds-hackers hadden toegang tot interne codes bij Microsoft. Dat heeft het bedrijf vorige week gemeld. Ondertussen zouden er al 250 overheidsinstanties en bedrijven getroffen zijn door de hack, in plaats van de 'dozijnen' die eerst werden gemeld.
Nieuws Nieuws SolarWinds hack treft ook andere grote techbedrijven De grote cyberaanval die de voorbije week enkele Amerikaanse overheidsdepartementen trof, lijkt ook IT-bedrijven Cisco, Intel, Nvidia, Belkin en VMware te hebben bereikt.
Nieuws Nieuws Massale cyberaanval VS ontdekt na verdachte inlogactie Buitenlandse hackers, naar verluidt gelieerd aan de Russische veiligheidsdiensten, hebben maandenlang toegang gehad tot de netwerken van meerdere Amerikaanse ministeries, overheidsagentschappen en bedrijven. De massale cyberaanval kwam aan het licht toen internetbeveiliger FireEye na een verdachte inlogactie een onderzoek instelde, en vaststelde dat het bedrijf zelf was gehackt.