Volgens Xylos kunnen die instructeurs daardoor beter op de behoeften van de cursisten inspelen en er zelfs op anticiperen. "De trainers die de technische opleidingen verzorgen, worden ook ingeschakeld voor interventies van onze afdeling systeemintegratie. Zo houden zij voortdurend de vinger aan de pols van de praktijk. En omgekeerd voedt hun veldwerk ook de inhoud van onze ICT-opleidingen", zegt Ludo Wijckmans, algemeen directeur van Xylos."Onze hands-on labs zijn gegroeid vanuit het economische gegeven dat het bedrijfsleven steeds efficiënter met tijd omspringt", vertelt Tanja Somers, product manager bij Xylos. "Een traditionele technische opleiding nam algauw drie tot vijf dagen in beslag. Voor veel bedrijven was het niet altijd mogelijk om een werknemer zo lang te missen. Onze hands-on labs, die slechts één of een halve dag duren, zijn veel minder belastend. Informatici kunnen ze dan ook makkelijker in hun takenpakket inpassen."Zoals de benaming zelf al suggereert, vertrekken de hands-on labs vanuit de dagelijkse praktijk. De cursisten worden aan concrete probleemsituaties blootgesteld en proberen met de hulp van de trainer een geschikte oplossing te vinden.Momenteel heeft Xylos al hands-on labs ontwikkeld voor software als MS Windows Server 2003, MS Windows Small Business Server 2003 en MS Exchange Server 2003. Daarnaast biedt het ook dergelijke opleidingen aan over algemene computerbeveiliging en -herstel (disaster recovery) in het bijzonder. Meer informatie is te vinden op http://www.xylos.com/html/oc_detail.asp?cat=Hands+on+Labs

Volgens Xylos kunnen die instructeurs daardoor beter op de behoeften van de cursisten inspelen en er zelfs op anticiperen. "De trainers die de technische opleidingen verzorgen, worden ook ingeschakeld voor interventies van onze afdeling systeemintegratie. Zo houden zij voortdurend de vinger aan de pols van de praktijk. En omgekeerd voedt hun veldwerk ook de inhoud van onze ICT-opleidingen", zegt Ludo Wijckmans, algemeen directeur van Xylos."Onze hands-on labs zijn gegroeid vanuit het economische gegeven dat het bedrijfsleven steeds efficiënter met tijd omspringt", vertelt Tanja Somers, product manager bij Xylos. "Een traditionele technische opleiding nam algauw drie tot vijf dagen in beslag. Voor veel bedrijven was het niet altijd mogelijk om een werknemer zo lang te missen. Onze hands-on labs, die slechts één of een halve dag duren, zijn veel minder belastend. Informatici kunnen ze dan ook makkelijker in hun takenpakket inpassen."Zoals de benaming zelf al suggereert, vertrekken de hands-on labs vanuit de dagelijkse praktijk. De cursisten worden aan concrete probleemsituaties blootgesteld en proberen met de hulp van de trainer een geschikte oplossing te vinden.Momenteel heeft Xylos al hands-on labs ontwikkeld voor software als MS Windows Server 2003, MS Windows Small Business Server 2003 en MS Exchange Server 2003. Daarnaast biedt het ook dergelijke opleidingen aan over algemene computerbeveiliging en -herstel (disaster recovery) in het bijzonder. Meer informatie is te vinden op http://www.xylos.com/html/oc_detail.asp?cat=Hands+on+Labs