Het vorig jaar failliet verklaarde Game Mania komt binnenkort terug als webshop. De website is weer actief en zegt in de tweede helft van juli weer te starten.
Tweakers merkte op dat de website van het bedrijf sinds kort weer online is. Daar staat te lezen dat Game Mania binnenkort terugkeert. ‘We werken achter de schermen hard aan de terugkeer van Game Mania, met een herlancering gepland voor de tweede helft van juli 2025,’ staat te lezen.
Game Mania was jarenlang actief als fysieke verkoper van videogames. Maar de digitalisering en shift naar online brachten het bedrijf in slechte papieren. In juni vorig jaar vroeg het bedrijf bescherming tegen schuldeisers. Tegen september werd het faillissement aangevraagd en werden de fysieke winkels gesloten. Op dat moment waren er nog dertig winkels actief, 18 in Nederland en 12 in België.
De terugkeer van Game Mania komt niet als een volledige verrassing. Na het faillissement werd het bedrijf overgenomen door de Nederlandse ondernemer René van Tuijl en zijn onderneming Amazing Games. Aan Het Belang Van Limburg liet hij toen al weten dat het plan was om Game Mania als webshop te laten terugkeren op de Nederlandse en Vlaamse markt. Opnieuw fysieke winkels openen sloot hij toen niet uit, maar de focus ligt eerst op een verbeterde webshop.