Apple stuurt chef-kaarten de laan uit

© Reuters

De kaduke kaartenapplicatie van de iPhone en iPad heeft een tweede slachtoffer geëist. Apple ontslaat Rich Williamson, die verantwoordelijk was voor de ontwikkeling van de app.

De kaduke kaartenapplicatie van de iPhone en iPad heeft een tweede slachtoffer geëist. Apple ontslaat Rich Williamson, die verantwoordelijk was voor de ontwikkeling van de app.

Het Amerikaanse technologiebedrijf Apple heeft opnieuw een van de verantwoordelijken voor de kaartendienst Apple Maps ontslagen. Dat meldt de gespecialiseerde website AllthingsD.com dinsdag. Het nieuws is nog niet door Apple bevestigd.

Vol fouten
Bij de lancering van de iPhone 5 en de nieuwe versie van het besturingssysteem iOS verving Apple de Google-navigatiekaarten door een eigen dienst: Apple Maps. Die toepassing bleek vol fouten te zitten en werd het mikpunt van kritiek.

Volgens de nieuwssite AllthingsD.com heeft Apple daarom Rich Williamson de laan uitgestuurd. Williamson had als taak om toe te zien op de ontwikkeling van de kaartenapplicatie. Eind oktober had Apple al beslist om ook Scott Forstall de laan uit te sturen. Hij was het hoofd softwareontwikkeling van de iPhone. (Belga/TV)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content