
BlackBerry-oprichters overwegen overnamebod op … BlackBerry
BlackBerry-oprichters Mike Lazaridis en Douglas Fregin overwegen een overnamebod op hun eigen bedrijf. Ze moeten het opnemen tegen Fairfax Financial, de grootaandeelhouder van het BlackBerry.
De oprichters van BlackBerry, Mike Lazaridis en Douglas Fregin, overwegen een overnamebod op het bedrijf uit te brengen.
Het tweetal heeft Goldman Sachs en Centerview Partners in de arm genomen voor advies rond de eventuele transactie.
Lazaridis en Fregin moeten het opnemen tegen Fairfax Financial, de grootaandeelhouder van BlackBerry die eind september samen met een groep investeerders een bod uitbracht van circa 4,7 miljard dollar.
BlackBerry zette zichzelf eerder dit jaar in de etalage nadat het bedrijf er niet in was geslaagd een noemenswaardig marktaandeel te verwerven op de smartphonemarkt met zijn nieuwe software BlackBerry 10 en de bijbehorende telefoons. (Belga/MI)
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier