Proximus geeft soho-markt aan Philippe Vandervoort

Philippe Vandervoort, Vice-president Consumer Business Unit bij Proximus. © Proximus

Philippe Vandervoort, bij Proximus verantwoordelijk voor de consumentenmarkt, krijgt er voortaan ook de soho-klanten bij.

De verantwoordelijkheid zat tot eind vorig jaar in het takenpakket van Bart Van Den Meersche, Chief Enterprise Market Officer, die zich nu meer op de kmo- en enterprise-markt wil focussen.

Belgacom rekent organisaties tot tien werknemers als de markt van small office/home office. Het zou om zo’n zestig- tot zeventigduizend klanten gaan waarvan Belgacom ongeveer de helft bedient.

Vandervoort begon op 1 april 2014 bij Proximus als vice-president van de consumer business unit. Hij was tot die tijd general manager strategy, marketing & operations bij Microsoft in Centraal- en Zuid-Amerika en de Caraïben. Daarvoor was hij general Manager van Microsoft Belux.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content