
Hey! Telecom stopt met verkoop abonnement van 5 euro
Hey! Telecom, het lowcostmerk van Orange Belgium, heeft de verkoop van gsm-abonnementen aan 5 euro per maand stopgezet. Dat bevestigt Orange-woordvoerder Sven Adams. Het goedkoopste abonnement kost voortaan 9 euro, al kunnen bestaande klanten het abonnement van 5 euro wel behouden.
Het abonnement Hey! Mobile S was een antwoord op de komst van Digi. De nieuwkomer op de Belgische markt lanceerde in december een abonnement van 5 euro per maand voor onbeperkt mobiel bellen en sms’en en 15 GB data. Hey! Telecom reageerde het agressiefst door hetzelfde aan te bieden, met daarbovenop zelfs een 5G-connectie.
Klacht
De voorbije weken had Orange in het tegenoffensief al wat gas teruggenomen. Het Hey!-aanbod van 5 euro verdween plots naar een weinig zichtbare plaats op de website, wat leidde tot een klacht van consumentenorganisatie Testaankoop bij de Jury voor Ethische Praktijken inzake reclame (JEP).
Maar nu is Orange dus helemaal gestopt met het abonnement. Op de website staat dat het ‘niet meer wordt gecommercialiseerd’. Volgens woordvoerder Adams gebeurt dat om ‘strategische marketingredenen’. Wie het abonnement al heeft, kan het wel behouden zonder wijziging in het tariefplan of de dienstverlening. Hoeveel klanten intussen hadden ingetekend, geeft Orange niet vrij.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier